Найдено 828 вакансий
от 5500 UAH
Основні вимоги до кандидата: освітній рівень Повна вища освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст стаж роботи на посаді (років) 5 Обов'язки: проведення занять в…»
5 дней назад на hh.ua
Посмотреть
Требования: бажання працювати з дітьми Условия работы: повний робочий день Обязанности: обв’язки вчителя
1 день назад на work.ua
Посмотреть
Основні вимоги до кандидата : Освітній рівень Повна вища Освітньо-кваліфікаційний рівень магістр Cпеціальність Якість, стандартизація та сертифікація Стаж роботи на…»
5 дней назад на hh.ua
Посмотреть
Основні вимоги до кандидата Рубрика Освіта і наука Професія (посада) Викладач професійно-технічного навчального закладу Освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст Cп…»
5 дней назад на hh.ua
Посмотреть
Киев
метро Васильковская
вечер
21 час назад на job.ukr.net
Посмотреть
22400 грн
За рубежом
Китай, Пекин
В образовательные учреждения.
21 час назад на job.ukr.net
Посмотреть
Основні вимоги до кандидата : Освітній рівень Повна вища Освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст Cпеціальність Професійне навчання (за профілем підготовк…»
5 дней назад на hh.ua
Посмотреть
до 6000 UAH
В связи с расширением в лицензированный центр раннего развития «Планета детства» требуется педагог по подготовке к школе. Требования: высшее педагогическое образован…»
8 дней назад на hh.ua
Посмотреть
У зв’язку з розширенням запрошуємо на 2015−2016 н.р. вчителя географії та біології. Обов’язки: Викладання географії та біології у 7−10 класах Організація позакласної…»
10 дней назад на work.ua
Посмотреть
Дитячий центр оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: «Педагог з підготовки до школи». Початок роботи — вересень 2014 року вимоги : вік 28+ вища педагогічна…»
7 дней назад на work.ua
Посмотреть

Узнавайте о новых вакансиях учитель в Киевской обл. первыми!

Ежедневно мы будем Вам отправлять только лучшие вакансии на электронную почту.