Найдено 15 вакансий все разделы
3000 грн
ProCreative Group
Львов
work.ua
Креативная рекламно — маркетинговая компания ProCreative Group. Продавец — консультант Спорим на 5000 грн — Вы не сможете работать у нас продавцом — консультантом? Я…»
3000 грн
Гаряча кухня
Львов
work.ua
Приглашаем в новое кафе на Краковском рынке, молодых активных людей на работу реализатора высококачественных фасованных горячих обедов, выпечки и напитков, по террит…»
Крона Львів
Львов
work.ua
Вважаєте себе хорошим продавцем? Упевнені, що досягли «стелі" на своєму робочому місці? Спробуйте довести, що можете продавати кухонні меблі. Якщо Ви дійсно хороший…»
1800 грн
Арс-Кераміка, торгова група
Стрый
work.ua
Встановлений наступний графік роботи працівників Меблевого Центру «АРС» у м. Стрий: Понеділок — Субота — 9.00 — 19.00 (I зміна — 9.00−18.00) (II зміна — 10.00−19.00)…»
Гараж Мобайл Груп, ООО / Ringoo
Львов
rabota.ua
ringoo - національна мережа магазинів зв'язку з найдружнішим та позитивним колективом! 7 фактів про співробітників ringoo: Перший продаж в мережі - зарядний автомобі…»
1500 грн
Ценовал, интернет-магазин
Львов
work.ua
Требуется: менеджер по продажам, продавец консультант в интернет-магазин. Обязанности: -Прием входящих звонков и консультирование клиентов по телефону, а также обраб…»
Сирне Королівство. Львів
Львов
rabota.ua
У зв'язку з розширенням діяльності на ринку України, спеціалізована мережа магазинів «Сирне королівство» запрошує на довгострокову роботу молодих, активних, цікавих…»

Узнавайте о новых вакансиях первыми!

Ежедневно мы будем Вам отправлять только лучшие вакансии на электронную почту.