Найдено 32 вакансии
Зіко
Львов
Работа у магазині, (без пошуку клієнтів), (тільки обслуговування клієнтів.). Тема магазину «все для систем очищення води» Місце праці ТРЦ «ВАМ» по вул. Б. Хмельницьк…»
2 дня назад на rabota.ua
Вимоги: трудолюбивість, вміння працювати в колективі і швидко навчатись новому, виконання поставлених завдань. Обовязки: робота з клієнтами, приймання і вивіска това…»
22 дня назад на rabota.ua
3000 грн.
На привокзальний ринок потрібен продавець жіночий одяг. Вимоги: відповідальну, комунікабельну, порядну Вік: від 20 до 45 30грн+ 8% в день Дзвонити по тел. +380985702502
19 дней назад на rabota.ua
Требования: коммуникабельная, умеющая продавать, нацеленная на результат, с высокой исполнительной дисциплиной, знание ПК. Условия работы: комфортные условия в магаз…»
22 часа назад на rabota.ua
Самбор
вул. Валова, 24/1
22 часа назад на job.ukr.net
3000 грн
Львов
Работа в торговому залі, без пошуку клієнтів. Місце праці м.Львів вул.Личаківська Вимоги: досвід роботи в продажах, відповідальність, пунктуальність, доброзичливість…»
3 дня назад на work.ua
от 2500 UAH
Основні вимоги до кандидата: Рубрика Сфера послуг (побуту) та торгівлі Професія (посада) Продавець / продавець продовольчих товарів Освітній рівень Проф.-технічна Ст…»
9 дней назад на hh.ua
У зв'язку з розширенням діяльності на ринку України, спеціалізована мережа магазинів «Сирне королівство» запрошує на довгострокову роботу молодих, активних, цікавих…»
26 дней назад на rabota.ua
3000 грн.
Львов
ТзОВ «Барком» - львівська сільськогосподарська компанія, до складу якої входить ТМ «Родинна ковбаска» ( роздрібна мережа з продажу м'ясних виробів) та ТМ «Хліборія»…»
4 дня назад на rabota.ua
Гуртово роздрібний магазин Планета Меблів запрошує на роботу продавців-консультантів. Потрібні акуратні, приємноі зовнішності ,молоді люди з бажанням працювати. Нам…»
22 часа назад на rabota.ua

Узнавайте о новых вакансиях продавец консультант в Львовской области

Ежедневно мы будем Вам отправлять только свежие вакансии на электронную почту.