Найдено 16 вакансий все разделы
Новая Линия
Львов
rabota.ua
Провідна мережа будівельних гіпермаркетів "Нова лінія" пропонує взяти участь у конкурсі на посаду продавець непродовольчих товарів (Відділу електротехніка). Посадові…»
Сирне Королівство. Львів
Львов
rabota.ua
У зв'язку з розширенням діяльності на ринку України, спеціалізована мережа магазинів «Сирне королівство» запрошує на довгострокову роботу молодих, активних, цікавих…»
Praktiker / Практикер
Львов
rabota.ua
Основні обов'язки: Ввічливе обслуговування покупців; Надання кваліфікованої консультації; Викладка товару, перевірка наявності та відповідності маркування та цінникі…»
4000 грн.
Скарбниця
Трускавец
rabota.ua
Компания «Скарбниця» - лидер на украинском рынке ломбардного кредитования, в связи с расширением сети филиалов приглашает принять участие в конкурсе на вакансию кред…»
Гадицька їжа, ООО
Львов
rabota.ua
Вимоги: Комунікабельність, бажання працювати, приємний зовнішній вигляд! Умови роботи: позмінно, окремо розглядаємо вакансії у нічну зміну!
Гадицька їжа, ООО
Львов
rabota.ua
Мережа сучасних продуктових продуктових крамниць Найбільша цінність для Компанії - наш персонал.Перед собою ми поставили завдання бути першими і бездоганно виконуват…»
Евротэк, ГК
Львов
rabota.ua
Компанія "АЛЬЯНС МАРКЕТ" запрошує на роботу продавців продовольчих товарів в супермаркет "Арсен". Обов'язки: Своєчасно викладає товари відповідно до планограм. Забез…»
2100 грн.
Бережной Е.В., ФЛП
Львов
rabota.ua
Вимоги: Терміново! Знання ПК, касової дисципліни,акуратність, дисциплінованість, ,пунктуальність. Обов"язки: якісне обслуговування клієнтів, прийом, викладка товару,…»

Узнавайте о новых вакансиях первыми!

Ежедневно мы будем Вам отправлять только лучшие вакансии на электронную почту.