Найдено 30 вакансий все разделы
ManpowerGroup
Львов
Открыта временная вакансия промоутера в Проминвестбанке Обязанности: раздача листовок Условия: Временная работа с 30.03.2015 — 4.04.2015 и с 8.04.2015 -11.04.2015. К…»
27 дней назад на work.ua
Посмотреть
4500 грн
Герман С.Я., ФЛП
Львов
Вимоги: Приємна зовнішність. Легкість та активність у спілкуванні. Амбіція до професійного росту та заробітку. Умови праці: Постійне навчання. Допомогу в саморозвитк…»
2 месяца назад на work.ua
Посмотреть
British American Tobacco
Львов
Требования: Желателен опыт работы в подобной структуре; Наличие базы консультантов, или поиск консультантов; Обучение консультантов; Контроль работы консультантов; Л…»
26 дней назад на work.ua
Посмотреть
Reklamin
Львов
Вимоги: вік - від 18 р досвід роботи - вітається комунікабельність пунктуальність вміння правильно донести інформацію про товар Оплата погодинна графік роботи - част…»
3 дня назад на rabota.ua
Посмотреть
4000 грн.
Business Tuning Center (BTC)
Львов
Рекламному агентству Business Tuning Center срочно требуются девушки хостесс для работы на проекте в крупной международной табачной компании. Требования: желательно…»
25 дней назад на rabota.ua
Посмотреть
Ваш костюмер
Львов
Якщо ти молодий та позитивний, хочеш отримати роботу з частковою зайнятістю та високою погодинною оплатою - тоді дзвони та записуйся на співбесіду! Ми шукаємо хлопці…»
19 дней назад на rabota.ua
Посмотреть
4friends
Львов
Обов*язки: запрошення потенційних гостей в заклад, інформування про 'фішки' закладу. Вимоги: Приємна зовнішність, високий рівень комунікативних навичок, ввічливість,…»
2 месяца назад на work.ua
Посмотреть
Адвокатське Бюро І.М. Гордона
Львов
Адвокатському Бюро потрібен працівник для моніторингу ринку адвокатських послуг, реклами діяльності Бюро, пошуку та залучення нових клієнтів, а також розширення кліє…»
4 месяца назад на work.ua
Посмотреть
Альфа-Бета, ТзОВ
Львов
Вимоги: досвід роботи, відповідальність, комунікабельність, ввічливість Умови роботи: костюмоване розповсюдження поліграфії Обов’язки: розповсюдження поліграфії закладу
2 месяца назад на work.ua
Посмотреть
2500 грн
Системи інтерактивної дистрибуції
Львов
Вимоги: дівчина 20−28 років приємної зовнішності, вміння спілкуватись, відповідальність, охайний зовнішній вигляд. Обовязки: налагодженя контактів, донесеня та збір…»
17 дней назад на work.ua
Посмотреть

Узнавайте о новых вакансиях первыми!

Ежедневно мы будем Вам отправлять только лучшие вакансии на электронную почту.