Найдено 40 вакансий все разделы
4500 грн.
Аякс-Стар, ООО
Львов
rabota.ua
Компанія провідний дистрибютор мобільного зв'язку Київстар оголошує набір промоутерів-консультантів активних продаж в проект «Піший промоутер «Київстар». Опис ваканс…»
EventBrand
Львов
rabota.ua
«Рекламное агентство «Ивентбренд» (http://eventbrand.net/) - один из лидеров событийного маркетинга в Украине приглашает девушек для работы ХОСТЕСС на долгосрочный п…»
5000 грн.
Перекопна Х.В., ФЛП
Львов
rabota.ua
Вимоги: Комунікабельні, харизматичні, веселі дівчата модельної зовнішності, легкість у спілкуванні. Вік від 19 років!!! Зріст - від 170 см. Розмір одягу - XS, S Реюм…»
3150 грн.
Мобільні ТелеСистеми
Львов
rabota.ua
Проводиться набір на посаду промоутера-консультанта. Робота для активних і цілеспрямованих людей. Пропонуємо: високу зарплату; дружній колектив; гнучкий графік; можл…»
2000 грн.
Алокозай-ти, ТОВ
Львов
rabota.ua
Требования: порядочные, дисциплинированные коммуникабельные активность на рабочем месте приветствуется. Обязанности: заполнение ежедневных отчетов, знание информации…»
2500 грн.
Герман С.Я., ФЛП / Wollwelt
Львов
rabota.ua
Промовтер У звязку з розширенням нашої компанії запрошуємо на постійну роботу, на повний робочий день активних, комунікабельних працівників з бажанням працювати і от…»
2200 грн.
Абсолют / Касперський Т.В., ФЛП
Львов
rabota.ua
Компанія провідний дистриб'ютор мобільного зв'язку оголошує набір промоутерів-консультантів для активних продаж стартових пакетів усіх мобільних операторів. Опис вак…»
3000 грн.
КИМАК, ООО, ТД
Дрогобыч
rabota.ua
Требования: досвід роботи у торгівлі Обязанности: : Основні обов'язки: Ввічливе обслуговування покупців; Надання кваліфікованої консультації; Викладка товару, переві…»
Мосій Богдан Васильович, ФОП
Львов
rabota.ua
Требования: балакучість, енергійність, безпосередність, креатив, динамізм Обязанности: проведення опитування та роздача листівок. Условия работы: В зв'язку з розшире…»
3000 грн.
Рекламный Кут
Львов
rabota.ua
Вимоги до майбутнього співробітника: енергійність; відповідальність; наполегливість. Обов'язки і принцип роботи: розповсюдження листівок, проведення агітації; реклам…»

Узнавайте о новых вакансиях первыми!

Ежедневно мы будем Вам отправлять только лучшие вакансии на электронную почту.