Найдено 48 вакансий
3000 грн
Львов
Пропонуємо роботу яка підійде як студентам, так і тим хто шукає роботу з повною зайнятістю. Щоденний заробіток (від 100 грн в день). Вимоги: приємна зовнішність; лег…»
18 дней назад на work.ua
2000 грн
Умови роботи: Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00 год. Обов’язки: Роздача візитних карточок, райони: центр (готель Львів, привокзальна, зупинка н…»
4 дня назад на work.ua
2500 грн.
Вік: від 16 років Графік роботи: неповний день Посадові обов'язки: Залучення, консультування абонентів щодо тарифів і послуг компаній мобільного зв'язку; Продаж сім-…»
6 дней назад на rabota.ua
Hand
Львов
В компанію HAND потрібен працівник на посаду промоутера. Зарплата від 150 грн. в день. Досвід роботи не обов'язковий. Вимоги: комунікабельність, активна життєва позиція.
27 дней назад на rabota.ua
3000 грн.
В зв'язку із появою нового продукту, відкрита вакансія продавець-консультант. Вимоги: работа для активних хлопців та дівчат комунікабельність порядність досвід робот…»
8 дней назад на rabota.ua
Львов
Функциональные обязанности: постановка задач и контроль работы промоутеров; оценка эффективности работы промоутеров; подача отчетности: фотоотчет и др. Требования: О…»
5 дней назад на rabota.ua
3450 грн.
Львов
Требования: Потрібні молоді і енергійн люди з хорошими комнікабельними здібностями Обязанности: презентація товару , робота з клієнтами . Условия работы: Ми готові в…»
25 дней назад на rabota.ua
Львов
Union Standard Bank приглашает энергичных, амбициозных, желающих зарабатывать и развиваться в Банковской сфере соискателей участвовать в конкурсе на позицию: Промоут…»
2 дня назад на rabota.ua
3550 грн
Львов
Вимоги: молоді, енергійні, готові працювати весь день Умови роботи: графік з 9 до 17, година обіду, ставка +% Обов’язки: Деталі на співбесіді . Запис на співбесіду за №: 0671789174, 0663084512
1 день назад на work.ua
3000 грн
Потрібний промоутер у піцерію — бістро.Умови роботи: Ненормований робочий графік. ЗП до 3000 грн в місяць. Робота в центральній частині міста. Вимоги: Приємна зовніш…»
5 дней назад на work.ua

Узнавайте о новых вакансиях промоутер в Львовской области

Ежедневно мы будем Вам отправлять только свежие вакансии на электронную почту.