Найдено 19 вакансий все разделы
Рекламний вулик, BTL-агентство
Львов
rabota.ua
Промоутер на роздачу листівок : активність, пунктуальнісь, відповідальність, комунікабельність, вік 18-30 років роздача листівок, інші промо проекти, дотримання граф…»
Західпаб, ТзОВ
Львов
rabota.ua
Чеська пивоварня-ресторан "Старгород" оголошує набір промоутерів. Вимоги: комунікабельність, енергійність, стресостійкість, приємна зовнішність, вік від 19 років. До…»
NRG Promo, рекламна BTL-агенція
Львов
rabota.ua
Шукаємо відповідального промоутера з досвідом, на роздачу листівок в Центрі. Робота ПОСТІЙНА, кожного тижня згідно графіку. Графік: Середа, Четвер, Пятниця - з 13.00…»
1500 грн.
RetroPhoto
Львов
rabota.ua
На постійну основу потрібні відповідальні промоутери віком від 18 років Обязанности: роздача флаєрів і консультації Условия работы: 3-4 год/день на площі Ринок
Terminus
Львов
rabota.ua
Компания "Терминус", входящая в международный холдинг, примет на работу промоутера в городе Львов Требования: активная жизненная позиция презентабельный внешний вид…»
Нестеренко Н.Б., ФЛП
Львов
rabota.ua
Потрібно промоутера для роздачі флаєрів. Ми шукаємо вас приємних і успішних, якщо хочете швидко заробити гроші - дзвоніть нам. Ми - ваша грошовита допомога. Графік р…»
Мосій Богдан Васильович, ФОП
Львов
rabota.ua
Требования: балакучість, енергійність, безпосередність, креатив, динамізм Обязанности: проведення опитування та роздача листівок. Условия работы: В зв'язку з розшире…»
4500 грн.
Аякс-Стар, ООО
Львов
rabota.ua
Компанія провідний дистрибютор мобільного зв'язку Київстар оголошує набір промоутерів-консультантів активних продаж в проект «Піший промоутер «Київстар». Опис ваканс…»
3000 грн.
Шевченко В.А., ЧП
Львов
rabota.ua
Тютюнова компанія оголошує набір молоді для роботи консультантом! Вимоги: розуміння посади "промоутер/консультант" гарна, краще модельна зовнішність легкість у спілк…»

Узнавайте о новых вакансиях первыми!

Ежедневно мы будем Вам отправлять только лучшие вакансии на электронную почту.