Найдено 28 вакансий все разделы
1600 грн.
Алокозай-ти, ТОВ
Львов
rabota.ua
Требования: порядочные, дисциплинированные коммуникабельные активность на рабочем месте приветствуется. Обязанности: заполнение ежедневных отчетов, знание информации…»
5000 грн.
Перекопна Х.В., ФЛП
Львов
rabota.ua
ТЕРМІНОВО! Вимоги: Комунікабельні, харизматичні, веселі дівчата модельної зовнішності, легкість у спілкуванні. Вік від 19 років!!! Зріст - від 170 см. Розмір одягу -…»
2500 грн
Remontuk.com
Львов
work.ua
Потрібна людина для проклейки оголошень повний робочий день, повний робочий місяць ми вам даємо оголошення, карту де клеїти, також потрібно буде їздити по області, в…»
Рекламний вулик, BTL-агентство
Львов
rabota.ua
Вимоги: вік від 17 років, досвід у розповсюдженні рекламних листівок по поштових скриньках, фотокамера для фотозвіту (чи на телефоні). Обовязки: доставляти рекламні…»
Пецеля В.В., ФЛП
Львов
rabota.ua
Вимоги до працівника: жінка або дівчина; вік від 20 - до 45; добра фізична форма; досвід роботи необов'язково Надаємо умови роботи: фіксована ставка + відсотки з про…»
Fesko group
Львов
work.ua
Компания «FESKO merchandising » стабильная компания, предоставляющая услуги по продвижению товаров в торговых сетях Украины, объявляет конкурс на замещение вакансии…»
2450 грн
Надія для наших дітей та дорослих
Львов
work.ua
Запрошуємо всіх бажаючих спробувати себе промоутером в нашій компані. Неповна зайнятість.Компенсація на проїзд.Обов«язки: вміння спілкуватися з людьми, охайний зовні…»
Герман С.Я., ФЛП / Wollwelt
Львов
rabota.ua
У зв'язку з розширенням нашої компанії запрошуємо на роботу на повний робочий день активних, комунікабельних працівників з бажанням працювати і отримувати відповідну…»
2000 грн
Шанс на Життя, благодійна організація благодійний фонд
Львов
work.ua
Требования: — наявність паспорта — пунктуальність, ввічливість Условия работы: — вільний робочий графік — мінімум 5 годин вдень — при потребі надаємо житло Обовязки:…»
Мосій Б. В., ФОП
Львов
work.ua
Потрібні промоутери для роздачі листівок. Часткова зайнятість. Вільний графік. Погодинна оплата. тел. 0939221110, 0954474950

Узнавайте о новых вакансиях первыми!

Ежедневно мы будем Вам отправлять только лучшие вакансии на электронную почту.