Фармак, ПАО

Карточка компании

Контактное лицо: Алеся Домбровская

Описание компании

У 2010 році наша компанія стала лідером фармацевтичної галузі України та залишається ним понині, завдяки обраній стратегії ведення бізнесу, потужній науковій базі, інвестуванню у виробництво та персонал.
Понад 85 років ми працюємо задля здоров’я та добробуту людей. Наші препарати допомагають подолати недуги в п’яти терапевтичних напрямках: ендокринологія, кардіологія, офтальмологія, ревматологія та простудні захворювання. Ми спеціалізуємося на високотехнологічному виробництві засобів для наркозу та рентгеноконтрастних засобів.
Сьогодні ми: Забезпечуємо 18% виробництва лікарських засобів в Україні;
Є одним із лідерів з експорту ліків – близько 20% продукції йде на експорт;
Постачаємо лікарські засоби в більше ніж 20 країн світу (Німеччина, Франція, Італія, Греція, Туреччина, Індія, Єгипет, Росія та інші країни Європи, СНД та Балтії).
Підтримуємо державні цільові програми по кардіології, боротьбі з онкозахворюваннями та лікуванню хворих на діабет. Понад 25% інсулінозалежних хворих в Україні лікуються нашими Фармасулінами.
За останні 15 років ми відкрили 17 виробничих дільниць, створили сучасну мікробіологічну лабораторію та розробили десятки препаратів. Сьогодні наш продуктовий портфель налічує понад 200 лікарських засобів різних терапевтичних напрямків та форм випуску. Наша продукція відповідає міжнародним стандартам якості GMP.
Наше виробництво устатковане обладнанням від провідних світових виробників: Bosch, SBM, Pharmatec, BWT, Tecninox.
Ми активно вивчаємо нові молекули та розробляємо високоякісні, безпечні та доступні генерики, які б за своїм терапевтичним ефектом не поступалися оригінальним лікарським засобам. Чільне місце в нашому портфелі посідають оригінальні препарати: Антраль, Амізон, Ізодибут, Мебіфон.
Щороку ми виводимо на ринок до 15 нових лікарських засобів. Ряд препаратів виготовляються на основі субстанцій, синтезованих нашими фахівцями. До речі, ми єдині в Україні займаємося синтезом та виробництвом субстанцій.
При розробці лікарських засобів ми тісно співпрацюємо з вітчизняними науково-дослідницькими інститутами та освітніми закладами.
Ми маємо одні з найкращих лабораторій в Україні та потужний науковий потенціал.
Ми є членом Асоціації виробників ліків України.
Будучи компанією з міцним науковим підґрунтям, ми прагнемо створювати не просто якісні та ефективні лікарські засоби, а «ліки без кордонів», які б відповідали вимогам будь-якої країни світу.