Kostal Ukraine

Карточка компании

Контактное лицо: Юлия Окаринская
Телефон: +38(067) 4410220
Адрес: проспект Червоноармійців, 2

Описание компании

КОСТАЛ – діюче у всьому світі незалежне сімейне підприємство із штаб-квартирою в Німеччині, котре проектує і виробляє технологічно досконалі електронні і мехатронні вироби для автомобільної промисловості. Постійний розвиток надає компаніі можливість, на міжнародному рівні, забезпечувати талановитих співробітників відповідальними та цікавими посадами, в межах їх професійних та особистісних компетенційі. Наші співробітники, в процесі роботи, мають можливість набути професійного досвіду, який вони використають для побудови успішної кар’єри.
Заходи, які проводяться у вільний від роботи час сприяють технічному і особистісному розвитку людини.

Наявні вакансії

Ми постійно шукаємо досвідчених і кваліфікованих працівників, які хотіли б працювати в нашій молодій команді. Це фантастична можливість для амбітних людей, які бажають стати частиною всесвітньо відомої організації.
Ми пропонуємо: офіційну і цікаву роботу в міжнародному високопрофесійному та інноваційному середовищі, яка включає в себе виконання різнопланових завдань. Ви можете професійно розвиватися разом з компанією світового рівня. Відкрита і орієнтована на командну взаємодію робоча атмосфера нашого сімейного підприємства зміцнює мотивацію і креативність наших працівників.

Будь ласка, звертайтесь до нас:


ТОВ КОСТАЛ Україна
Юлія Окаринська
Телефон: + 380 4567 58672 (ext. 735)
Мобільний: +380 67 4410220
E-mail: электронный адрес скрыт
www.kostal.ua