Карточка компании

Контактное лицо: Астеліт

Описание компании

life:) — GSM-оператор мобільного зв'язку, представлений компанією «Астеліт» в Україні у січні 2005 року. На кінець третього кварталу 2009 року абонентська база life:) досягла 12 мільйонів абонентів і продовжує стрімко зростати. life:) пропонує високоякісні послуги мобільного зв’язку для всіх прошарків українського суспільства. Сьогодні раціональні витрати на зв'язок мають особливе значення для кожного користувача, тому life:) пропонує своїм абонентам надзвичайно вигідні та прозорі тарифи.
У третьому кварталі 2005 року авторитетна дослідницька організація Wireless Intelligence, заснована GSM Асоціацією, визнала life:) оператором, що зростає найшвидшими в світі темпами за кількістю підключень.
У червні 2006 року life:) першим в Україні отримав престижну міжнародну бізнес-нагороду Stevie як Найкраща нова компанія світу. Ця премія заснована World Business Awards і названа New York Post «Оскаром бізнес-суспільства».
life:) компанія, для якої Клієнт – понад усе.
Баченням life:) є всеохоплююча комунікація, що збагачує життя - ми бачимо майбутнє телекомунікаційних послуг в об’єднанні мобільного, фіксованого зв’язку, різноманітних розважальних та інформаційних додаткових послуг.
Свою місію life:) вбачає в урізноманітненні життя своїх абонентів і довгостроковому партнерстві з ними, збагачуючи їх спілкування високоякісними та простими послугами.

Якщо Ви прагнете приєднатися до динамічної команди life:), Ви можеш звернутися за додатковою інформацією та надіслати своє резюме на адресу электронный адрес скрыт , а також скористатися формою на нашому сайті www.life.com.ua .

life:) Прагни кращого!