Міст Експрес

Карточка компании

Контактное лицо: Нечай Микола

Описание компании

Спільне українсько-канадське підприємство “РОСАН” засновано 5 листопада 1992 року. Основний напрямок діяльності – прийом міжнародних поштових відправлень з Канади, США, Австралії та Європи, і доставка цих відправлень до адресатів. За короткий термін СП „РОСАН” став лідером на українському ринку поштових послуг.
Щомісяця СП „Росан” доставляє понад 500.000 посилок та комерційних вантажів (близько 600 тонн). Міжнародна пошта проходить через два європейських центри Міжнародного поштового обміну Корпорації “Міст”: у Вестербурзі (Німечина) та у Львові (Україна). Вантажі усіх форматів розмитнюють, сортують та відправляють до філій СП “РОСАН”, які є у кожному обласному центрі України.«Meest Group» - одне з найбільших об'єднань підприємств Західної України, які працюють на ринку міжнародних та внутрішніх поштових, каталожних та дистанційних відправлень у форматі B2C та С2С. Своєю появою «Meest Group» завдячує міжнародній компанії MEEST Corporation Inc. (Toronto, Canada).

Meest Corporation Inc. має понад 500 офісів та представництв у 12 країнах світу (Канада, США, Австралія, Іспанія, Португалія, Франція, Чехія, Італія, Греція, Німеччина, Польща, Україна) і на сьогодні є лідером по збиранню, пересиланню та доставці міжнародних поштових відправлень до рук одержувачів (C2C) до України, а також займає лідируючі позиції по збиранню та пересиланню міжнародних поштових відправлень до Росії, Білорусії, Молдови та інших країн СНД.