Ringoo, розничная сеть*

Карточка компании

Контактное лицо: менеджер по персоналу
Телефон: (806) 721-45-29

Описание компании

У нас є 5 очевидних переваг:
1. Ми продаємо тільки сертифіковані товари з гарантією виробника. Це принципова позиція ringoo. Всі товари в магазинах ringoo сертифіковані, всі телефони занесені в базу даних Українського державного центру радіочастот.
2. Ми поповнюємо без комісії. Тут нема ніяких прихованих умов. Ми хочемо частіше бачити своїх покупців, тому, у нас ви можете поповнювати рахунок на будь-яку суму без додаткової комісії.
3. У нас кожного тижня нова «супер ціна». Кожного тижня ми пропонуємо своїм покупцям 3 товари за неймовірно низькими цінами. Як правило, ціна на ці товари нижча, ніж навіть в інтернет магазинах. Перевірте, яка акція у нас цього тижня.
4. Ми нагороджуємо своїх покупців за лояльність. Ми співпрацюємо з програмою лояльності «Власний Рахунок». Учасники цієї програми, можуть не тільки робити вигідну покупку, але і отримують додаткові бали від ringoo.
5. Нас легко впізнати. Ми чорно-зелені.
Наша компанія – це молодий, амбіційний та дружній колектив, що передусім ставить перед собою цілі та досягати результатів у заплановані строки. Наше керівництво знає, що саме колектив формує вартість компанії на ринку, ми культивуємо лояльне відношення до себе як до роботодавця.
У роботі з персоналом ми керуємось принципами відкритості, професіоналізму, розвитку компетентності, справедливості винагороди, рівних можливостей професійного та кар’єрного розвитку.

Компанія пропонує:
Цікаву роботу в компанії, що швидко розвивається
Зручне місце розташування робочого місця
Можливість розпочати кар’єру
Навчання в Учбовому Центрі компанії
Перспектива кар’єрного росту
Гідна та справедлива заробітна платня
Офіційне працевлаштування
Офіційний сайт компанії: www.ringoo.ua