Volksbank International

Карточка компании

Контактное лицо: Відділ персоналу
Телефон: (803) 229-76-99
Адрес: Львов,

Описание компании

Австрійський Volksbank International AG став акціонером ВАТ «Електрон Банк». 2-го вересня 2008 року ВАТ «Електрон Банк» офіційно змінив найменування на ВАТ «ФОЛЬКСБАНК». Зміна найменування Електрон Банку на ФОЛЬКСБАНК пов'язана з остаточною інтеграцією ВАТ «Електрон Банк» у групу Volksbank International AG (Австрія).
Історія Volksbank AG (VBAG) розпочинається 1922 роком, коли відбулось об'єднання декількох регіональних кредитних спілок в одній структурі. Корпоративна філософія довіри і партнерських стосунків з клієнтами в цьому банку була сформована та випробувана часом. ВАТ «ФОЛЬКСБАНК» ставить за мету надати людям можливість отримати швидке і якісне обслуговування, а також робить наголос на надійності збереженя коштів своїх клієнтів.
ВАТ «ФОЛЬКСБАНК» - це універсальний банк. До його продуктового ряду входитимуть іпотечні та автомобільні кредити, депозити для фізичних осіб, а також послуги для юридичних осіб. Завдяки ресурсам Volksbank українці зможуть отримати доступні іпотечні кредити терміном до 25 років, автокредити, кредити для розвитку бізнесу, оформити депозитні вклади у надійному, стабільному австрійському банку. І звичайно ж скористатися усіма іншими банківськими послугами: здійснити обмін валют, переказ коштів за кордон і отримати комплексне розрахунково-касове обслуговування.
Досягнути поставлених цілей ФОЛЬКСБАНКу дозволяє його головна цінність - персонал. Велику роль окрім досвідченого управлінського складу відіграють і нові перспективні спеціалісти, які значно підсилили кадровий потенціал ФОЛЬКСБАНКу. Кадрова політика ВАТ «ФОЛЬКСБАНК» спрямована на пошук та відбір як досвідчених, висококваліфікованих, так і молодих, креативних, перспективних спеціалістів, а також на формування ефективної команди фахівців. Працівники ФОЛЬКСБАНКу беруть активну участь у тренінгах, семінарах, конференціях, в т.ч. міжнародних.
На сьогодні колектив ВАТ «ФОЛЬКСБАНК» складає понад 750 співробітників. Збільшення чисельності персоналу Банку обумовлене швидким розширенням регіональної мережі. У ВАТ «ФОЛЬКСБАНК» заохочуються ініціативність, вміння працювати в команді, прагнення до самовдосконалення. Важливим завданням для керівництва ВАТ «ФОЛЬКСБАНК» є створення для працівників установи максимально сприятливих умов для роботи та надання можливості вдосконалення їхнього професійного рівня. Найбільшою інвестицією ФОЛЬКСБАНКу є інвестування в персонал.
Тож двері банку відкриті для фахівців з різних регіонів України, які хочуть досягнути успіху та професійного зростання!